Przemysłowe płytki R-Tile – gdzie sprawdzą się najlepiej?

Opublikowano dnia przez Michał Sikora

Systemy płytek przemysłowych R-Tile od R-Tek to interesująca propozycja tam, gdzie liczy się szybki i trwały efekt. Jakie są ich główne miejsca zastosowania?

Firma R-Tek specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy systemów posadzkowych. Jej najbardziej znanym produktem jest system posadzek samozamykających R-Tile, który składa się z elastycznych płyt mających specjalne ząbki na krawędziach, dzięki czemu można łatwo układać je jedną obok drugiej, bez potrzeby klejenia.

Swoim kształtem i metodą montażu przypominają one dziecięce puzzle piankowe do układania na podłogach, ale trwałe płytki R-Tek to znacznie bardziej odporne na uszkodzenia systemy, które sprawdzają się również w intensywnie użytkowanych przestrzeniach.

Przykładowe miejsca zastosowanie płytek R-Tile:

  • jako posadzka przemysłowa – w halach produkcyjnych, magazynach, warsztatach samochodowych, drukarniach, hurtowniach
  • jako posadzka komercyjna – w halach sportowych i obiektach sportowych, na przykład siłowniach, w salonach samochodowych, obiektach edukacyjnych, w halach targowych i wystawowych
  • jako płytki do domu – do piwnic, pralni, garażów
  • jako posadzki garażowe – do garażów wielkopowierzchniowych oraz garażów domowych

Jak widać, płytki R-Tek mają naprawdę wszechstronne zastosowanie, co powoduje, że są on obecnie coraz częściej wybierane do różnych przestrzeni, gdzie liczy się uzyskanie atrakcyjnego wyglądu posadzki i jednocześnie jej bardzo dobrych parametrów technicznych.

Płytki R-Tek

Płytki R-Tek, źródło: r-tekmanufacturingltd.com

Prezentowane płytki oferowane są w szerokiej gamie wzorów do wyboru, dlatego można dobrać je do konkretnej aranżacji. Dostępne są między innymi z fakturą monet, skórki pomarańczowej, fakturą skóry naturalnej, fakturą kamienia, blachy ryflowanej. Dodatkowo płytki R-Tek mogą być dostarczone w różnych kolorach, między innymi czerni, szarości, kolorze czerwonym, niebieskim, żółtym czy ciemnozielonym.

Zatem płytki R-Tek to bardzo interesująca propozycja przeznaczona do różnych przestrzeni w domu, w zakładach pracy i w obiektach użyteczności publicznej. Warto je sprawdzić!

Dodaj opinię