Jagodowy kolor na ścianach i dużo bieli – wnętrze ze smakiem

Opublikowano dnia przez Michał Sikora

jagodowy kolor wnętrz
Połączenie jagód i śmietany sprawdza się nie tylko na talerzu. Wybierając kolory jagodowy i biały, zyska się wnętrza ze smakiem.
Jagodowy to kolor cieplejszy niż wrzos, bardziej wyrazisty niż lawenda i łagodniejszy niż ciemny fiolet. Ściany w tym kolorze tworzą przyjemne, relaksujące wnętrza. Jest to najmodniejszy kolor 2018 roku. Warto połączyć go z bielą. Kuchnia w kolorze jagodowym i białym będzie równie smakowita, jak i jagody oraz śmietana na deser. Zestawienie to sprawdzi się także w każdym innym wnętrzu.

Jagodowa łazienka – przyjemna przestrzeń dla relaksu

Łazienka może być więcej niż miejscem do dbania o ciało. Może ona pomagać uzyskać stan relaksu. Nie musi być duża, by być relaksującym miejscem. Najważniejsze jest, jak się ją urządzi. Aranżacje w najmodniejszym kolorze 2018 roku i w bieli to dobry sposób na relaksującą łazienkę. Biel rozświetli ją, a więc i powiększy optycznie. Da wrażenie świeżości, tak cenione w łazience. Kolor jagodowy doda temu wnętrzu przytulności i charakteru. Może się on znaleźć na niektórych płaszczyznach. Nie muszą być takie wszystkie ściany. Przydadzą się także dodatki w jagodowym kolorze. Doskonale prezentuje się jagodowa łazienka jedynie w zestawieniu z bielą, ale można dodać i inne kolory. Im bardziej łazienka ma być przestronna, tym więcej niech będzie bieli.

Jagodowy kolor ścian w kuchni i w pokojach

Kolor ciepły czy chłodny w kuchni? Wybór jakiegokolwiek odcienia fioletu to kompromisowe rozwiązanie. Barwa ta jest zarówno ciepła, jak i chłodna. Odcień jagodowy należy do najbardziej smakowitych. Taka farba na ścianie z pewnością nie odbierze apetytu. W połączeniu z bielą taka kuchnia będzie przestronna. Jeśli chodzi o styl, to kuchnia w kolorze jagodowym może być różnorodna. Może być nowoczesna, klasyczna czy romantyczna, w zależności od tego, jakie wybierze się meble i dodatki. Jeśli w pomieszczeniu takim znajdą się złote lub srebrne akcenty, to zyska się luksusowe wnętrze.
O tym, by mieć przestrzeń luksusową, urządzoną ze smakiem, zwykle myśli się przy aranżacji salonu. Biało-jagodowy salon będzie elegancki i będzie to wnętrze z charakterem. Wrażenia luksusu mogą mu nadać złote zasłony i takie dodatki. Taki sam pomysł na wnętrze warto wykorzystać w sypialni. Dodatek złota to więcej luksusu, ale też więcej ciepła. Jeśli jagodowy kolor ścian w połączeniu z bielą to wybór do pokoju dziecka, to przydadzą się kolorowe akcenty. Dodatek ciepłych, wyrazistych kolorów rozweseli aranżację.
Jagodowy i biały to doskonałe połączenie. Piękno takiego zestawienia to jedno z najcenniejszych ostatnich odkryć w aranżacji wnętrz. Warto rozważyć zastosowanie tego połączenia u siebie, jeśli przyszedł czas na zmianę kuchni, łazienki czy jakiegoś pokoju.

Więcej modnych inspiracji znajdziecie w poradniku firmy Magnat: https://www.magnatfarby.pl/ekspert-radzi/3-aranzacje-wnetrz-z-jagodowym-kolorem-scian

Dodaj opinię